27/04/2012, Krušné hory po trase 1000 mil (1. den)

aktuálně z trasyPrvní den mého pěšího putování přes Krušné hory, kdy jsem šlapal po trase závodu na 1000 mil. Chci si tu trasu alespoň částečně projít, zkusit si, co na to řeknou nohy, jestli je možné šlapat několik dnů za sebou velké vzdálenosti. Zdá sem že to zase až tak špatný nebude, první den jsem zvládnul 80 kilometrů. Zde uvedené zápisy jsou převzaty z Facebooku, kam jsem se snažil své dojmy zapisovat.

10:40 Noc pod smrčkem docela studená. Vyšel jsem v pět hodin, pokračuju dál, občas bloudím, trasa je vyznačena po dlouhých úsecích, takže skutečná vzdálenost je vždy větší. podle navigace jsem na 32 kilometru a zrovna snídám. Zatím vše v pohodě, občas utíkám.

12:46 Vojtanov, 39 kilometrů. První možnost koupit něco k jídlu. U Vietnamců kupuju párky a pivo. Jde se dál, směr Luby.

21:37, Kraslice, 80 kilometrů. Sedím u číňana, mám objednané kuře, na stole už skoro vypitý pivo. Tesco mi tu zavřeli 20 minut před tím, než jsem tam došel. Zatím nevím, kde se vyspím, třeba tu najdu něco krytýho. Nebo někde dál zase cestou v lese.

22:21, Čínský pikantní kuře, to teda bylo žrádlo, … Jenže, kde teď asi tak složím hlavu? Potkal jsem tu rodinku z Rotavy, nabízí mi přespání u nich v peřinách, jenže to bych sešel z trasy. To sice můžu, jenže jak bych se na ni zítra zase co nejdříve dostal? S díky odmítám, snad něco někde v lese najdu.

The Author

Petr Ozogán

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1600km.cz (cesta dlouhá tisíc mil) © 2016