29/04/2012, Krušné hory po trase 1000 mil (3. den)

aktuálně z trasyDůvodů, proč jsem se na tuhle soukromou akci vydal je více. Třeba i to že jsem si chtěl ověřit, jak to vypadá s možností koupit si něco k jídlu i během cesty. Zjistit, kolik jídla si budu muset sebou nosit, abych tu cestu přežil. Zdá se, že s jídlem a možností nakoupit zásoby to vypadá dobře. Dnes jsem ale ušel jen 65 kilometrů, což je docela málo. Zde uvedené zápisy jsou převzaty z Facebooku, kam jsem se snažil své dojmy zapisovat.
06:21, Noc ve výšce asi tak 1050 metrů byla i pod střechou chladná. Navíc, bylo to na štěrku, takže byla i tvrdá.
08:17, Kovářská, 155 kilometrů. Nakoupen u vietnamců proviant, tvaroh, pudink, rajčata a CocaCola. Pokračuju za chvíli dál, mám dojem že kolem jezera Přísečnice.
08:56, Najedl jsem se, namazal nohy koňskou mastí a pokračuju dál. Dnes je ale nějak zima, přesto se snažím jít jen v kraťasech a tričku, abych se moc nepotil a neměl mokrý oblečení.
10:44, U nějaké velké vody, 164 kilometr. Když jdu, cítím jak mi smrdí nohy, to mám už ale třetí ponožky.

13:40, Kousek od Hory Svatého Šebestiána, 176 kilometrů. No jo, já už myslel, že tam jsem, je to ale ještě vesnice před tím. Sedím v hospodě, mám tu před sebou už pivo a objednaný guláš. Čekám, raději bych šlapal dál. Je to zbytečný prostoj, kilometry nepřibývají.

13:42, Už se to vysvětlilo, nesmrdí to nohy, ale ponožky co suším na batohu. Už ale stejně tuším, jak to zařídit jinak, až půjdu naostro znovu 1000 mil. Takže, tahle cesta svůj účel plní, získávám zkušenosti které budu mít již brzy možnost uplatnit.

18:07, Někde nahoře na hřebenech, 192 kilometrů v nohách. Rád bych dal dnes ještě nejméně tu dvoustovku. Zítra snad Cínovec, možná i ten Děčín by se mohl v úterý stihnout.

21:49, Někde v lese pod smrčkem, 205 kilometrů. Chystám se na noc, napřed ale sežeru hovězí konzervu (malou) co už sebou táhnu od včerejška.

The Author

Petr Ozogán

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *