30/04/2012, Krušné hory po trase 1000 mil (4. den)

aktuálně z trasyZdá se, že větší problém než se zásobováním jídlem může být nutnost mít sebou neustále něco na pití. Voda je těžká, snažím se proto pít i z potoků. Nikdy ale nevím, kdy bude další možnost, takže ji musím tahat taky sebou. Každý gram zátěže je na zádech znát, čím toho mám na zádech méně, tím líp se mi jde. Dnes kupodivu skoro 70 kilometrů, šlapat jsem ale musel kvůli tomu až dlouho do noci. Zde uvedené zápisy jsou převzaty z Facebooku, kam jsem se snažil své dojmy zapisovat.

09:40, Jelení hlava (tak se tu ten kopec jmenuje), 222 kilometrů. Dole ještě vše spalo, tak jsem koupil na benzínce arašídy a brambůrky, cpu se tu tím. Už chápu že jezdci před rokem tvrdili, že ta cesta se po nějaké době změnila v gastronomické orgie. Vzkaz domů, to grilování bych možná mohl zítra stihnout. Uvidím, podle toho kdy se dostanu na Cínovec.

12:32, Český Jiřetín, 232 kilomerrů. Dumám, kde a kdy to mám skončit. Cínovec bude ještě dnes určitě, dál ale nevím. Cíl mé mise byl splněn, zjistil jsem že to jde takhle šlapat den za dnem. Mám dojem, že z Cínovce se cesta do Děčína dosti klikatí a je ještě dlouhá. Dumám že bych tam svou cestu skončil.

17:37, Cínovec, 250 kilometrů. Dosáhl jsem v pohodě svýho minima. Jenže, taky bych měl být někdy doma. Takže vážně zvažuju, co dál. Poslední spoj z Cínovce dolů mi už naštěstí ujel. Hodilo by se mi ale být zítra po poledni doma. Den ale nekončí, … Zřejmě už ale opustím trasu 1000 mil. Nemám ale mapu, jen podle navigace to může být problém.

19:44, Komáří vížka, 259 kilometrů. Pokračuju dál, stále šlapu.

22:54, Někde v blbým černým lese, 270 kilometrů. Začínám toho mít plný zuby. Stále ale ještě jdu!!!

Hodina po půlnoci. Opět někde pod smrčkem, 276 kilometrů. Chtěl jsem to dotýhnout do rána do Děčína, nemá to ale cenu lbnout až takhle. Ráno ale pokračuju dále.

The Author

Petr Ozogán

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1600km.cz (cesta dlouhá tisíc mil) © 2016