26/04/2012, Krušné hory po trase 1000 mil (start)

aktuálně z trasyNultý den mé soukromé cesty po trase letošních 1000 mil. Budu tam jen já sám, nikdo vlastně ani neví, že tam jedu. Cílem je vyzkoušet si na trase několik věcí, které se mi pak budou na trase určitě hodit. Zde uvedené zápisy jsou převzaty z Facebooku, kam jsem se snažil své dojmy zapisovat.

14:00, Sedím ve vlaku a jedu do Aše, kde bude za dva měsíce start závodu na 1000 mil. Tentokrát tam budu jen já, projdu si soukromě jen část trasy, mám na to jen pět dní, zatím nevím kam až dojdu, jak mi to půjde.

20:06, Jsem v Chebu a pokračuju dál na soukromý start 1000 mil. Nechápu, co tu vlastně dělám. Má to vůbec cenu, má to nějaký význam?

22:00, Jsem na konci světa, přesněji na nejzápadnějším místě České republiky kam až je možné se dostat veřejnou dopravou. Je tma, lidé které tu potkávám ví, kde budou spát. Já nevím nic. Ze tři stran kolem je Německo, nikdy jsem tu nebyl, nic tu neznám, … Nám u sebe ale navigaci, která mi ukazuje cestu dlouhou 1600 kilometrů. Takže, nejlepší je vydat se na trasu, ono to nějak dopadne.

The Author

Petr Ozogán

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1600km.cz (cesta dlouhá tisíc mil) © 2016