Už brzy tu něco bude, posečtejte, …

Zdravím všechny zájemce, kteří se sem nějakým omylem dostali ještě předtím, než byla vypuštěna ven jakákoliv informace že tu něco takovýho existuje, … On ten Facebook je někdy strrašně ukecanej, prozradí snad i to, co neví.

Nějaký další obsah je už připraven, bude sem ale vložen až dnes večer. Musím, zítra totiž odjíždím na testovací cestu na trasu. Rád bych si ještě před ostrým startem nějaký věci vyzkoušel. Má být pěkné počasí, snad nebude pršet, tak doufám že někam dojdu. A to je vlastně taky hlavní smysl, proč do toho jdu. Mám se snažit ujít za den co nejvíce, nebo se snad šetřit? První den bude v pohodě, nevím ale co to se mnou udělá další dny. A to je to, co chci vyzkoušet. Budu se snažit sem průběžně psát, jak se mi daří.

Kde mám start? To zatím skoro nikdo neví. Tuší to jen dva lidi, doufám že to ale nevykecají. Malá nápověda. Vyjížím zítra vlakem z Liberce ve 14:28, do svého cíle (na trasu 1000 mil) dorazím večer ve 21:45. Doufám, že v noci nebude zima, rád bych ještě kousek šel.

To jsem zvědav, co na tohle řeknou organizátoři 1000mil, že jsem jim sebral grafiku, použil ji tu bez jejich svolení. Nebyl čas, když tak to ještě předělám. Snažím se jim ale dělat propagaci, tak snad se zase až tak moc zlobit nebudou.

The Author

Petr Ozogán

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

1600km.cz (cesta dlouhá tisíc mil) © 2016