23/06/2016, priprava na akci (-10.den)

aktualne z trasy[20:00:00] Letos pojedu 1000 mil na kole. Dalo by se říct na běžném kole, tentokrát to nebude žádný šílený zlepšovák, který by mě jen zdržoval. Dávám foto z dnešní přípravy, kdy jsem si vyjel na testovací jízdu už téměř sbalený na závod. Cítím ale, celý zbývající týden budu se sebou vnitřně bojovat, co sebou vzít, co raději nechat doma.


Kde zrovna jsem? Moje nekolikrat denne aktualizovana poloha se zobrazenim na mape trasy zavodu je k dispozici na www.1600km.cz/pozice/. Dalsi podrobne informace o tom, jak se mi na akci 1000 mil dari jsou ve skupine 1600km.cz na Facebooku.
[21:00:00] Jak vše, co sebou potáhnu upevnit na kolo? Napřed jsem chtěl koupit profi brašny, docela mě ale odradila cena. Rozhodl jsem se proto nalézt vlastní řešení. Makal jsem na tom od soboty, … měřil jsem, … stříhal jsem, … šil jsem, … a občas taky dosti nadával, … 🙂 Snad se mi to povedlo, na testovací jízdě nic neupadlo, nikde nic nezavazelo, kolo bylo stále ovladatelné. Vypadá to proto, že za týden můžu vyrazit na start cesty dlouhé 1000 mil.

The Author

Petr Ozogán

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *