Chcete mě podpořit?

Zvládnout akci 1000 mil bude náročné nejen z důvodu fyzické náročnosti, problém může být také zvládnout vše finančně. Startovné na akci je sice relativně nízké, problém však je zajistit si kvalitní vybavení. Dále, jako podnikatel nemám žádnou dovolenou. Po dobu, co budu na trase, budu mít pouze minimální příjmy. Určitě bych proto uvítal, kdyby se podařilo najít nějakého sponzora (případně více sponzorů), co by mohl dokončení akce financovat.

Finanční podpora

Samozřejmě ta nejlepší možnost, jak je možné podpořit tuto akci. Získané prostředky budou využity výhradně na financování celé akce dle aktuálních potřeb. Vše je možné řešit sponzorskou smlouvou.

Materiální podpora

Vhodné zejména pro dodavatele různého sportovního vybavení a prostředků, které bych mohl na své cestě vhodně použít. Rád otestuji v náročných podmínkách vaše výrobky a zboží. O svých výsledcích zde budu rád informovat.

Mediální podpora

Uvítám jakoukoliv zmínku o mé cestě kdekoliv, kde budou mít možnost seznámit se s tím další lidé. Čím více takových lidí bude, tím více se budu snažit svou cestu dokončit. Pokud se vám líbí co dělám, řekněte to svým známým, dejte (pošlete) jim odkaz na tyto stránky, zveřejněte jej na Facebooku. Pokud snad máte možnost publikovat informace o mé cestě v hromadných médiích, můžu poskytnout další doplňující informace, rozhovor, fotografie.

Duševní podpora

Vzpomeňte si na mě občas v průběhu cesty, jak se mi daří. A pokud se vám líbí co dělám, dejte to zde najevo, napište svůj názor. Určitě rád si to přečtu, pokud budete mít jakoukoliv otázku, rád ji v rámci možností zodpovím. Čím více lidí bude má cesta zajímat, tím více se budu snažit ji dokončit, protože budu vědět, že to nedělám zbytečně.

Co za vaši podporu nabízím?

Určitě na vás budu celou cestu myslet, protože umožníte mou cestu dokončit. Poskytovatelé finanční a materiální pomoci budou zde výrazně uvedeni. Poskytnutou materiální pomoc budu při své cestě v rámci možností využívat a testovat. Získané zkušenosti budu ve svých zprávách z cesty publikovat.

Napadají vás další možnosti?

Napište, zavolejte, navrhněte vlastní řešení, …

1600km.cz (cesta dlouhá tisíc mil) © 2016